Follow us Today has already donated 6,771.00 €

Atkārtota palīdzība Oskaram Kacēnam

Oskaram ir 46 gadi, viņš dzīvo Balvos. Pirms 5 gadiem ar sāpēm un pietūkumu labajā kājā viņš nonāca slimnīcā, tika veikta operācija, kā rezultātā viņam iestājās daļēja labās puses paralīze. Līdz slimībai Oskars bija darbīgs un aktīvs cilvēks, strādāja par šoferi, apsardzē un arī celtniecībā, dejoja vietējā deju kolektīvā, piedalījās Dziesmu un deju svētkos. Bija ģimene, kurā auga 2 dēli, kuri šobrīd jau ir pusaudži. Lai arī ģimene jau kādu laiku ir šķirta, bērni dzīvo kaimiņos un bieži satiek tēvu. 

Šobrīd par Oskaru rūpējas viņa mamma. Viņam nepieciešama palīdzība ikdienas aprūpē. Oskaram vairs nav nepeiciešams lietot ratiņkrēslu, jo viņs var pārvietoties pats ar spieķa palīdzību. Tomēr viņam nepieciešama palīdzība ikdienas aprūpē, jo kustības ir ierobežotas. Lai uzlabotu Oskara kustību koordināciju, stiprinātu muskulatūru un uzlabotu kustības labajā ķermeņa pusē, ārsts nozīmējis 20 masāžu, 20 fizioterapijas nodarbību kursu, kā arī 20 sāls istabas apmeklējumus, kas kopumā izmaksā 980 eiro.  100 eiro ir atlikumā no iepriekš saziedotjiem līdzekļiem, tādēļ trūkstošā summa ir 880 eiro. Ģimenei šādi līdzekļi nav, tādēļ viņi lūdz palīdzību. 

Palīdzēsim Oskaram! 

The Project is placed online on: 23.11.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aprūpe mājās 2019

Atbalsts melanomas pacientiem

Let's fill the child's dream!

Palīdzība Emīlijas Skudras aprūpē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 683.57 €