Follow us Today has already donated 436.00 €

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Maruta dzīvo un strādā Ziemeļlatgalē – Balvos, kur viņu pazīst kā iejūtīgu padomu dodošu un uz palīdzību vērstu cilvēku. Aktīvi atbalsta akcijas bēgļu labsajūtas radīšanai. Viņai ir 62 gadi, izaudzinājusi 3 bērnus un ir sava novada patriote. Marutai ir maģistra grāds sabiedrības un iestāžu vadībā, kā arī liela darba pieredze šajā jomā. Kolēģi Marutu raksturo kā mērķtiecīgu, radošu un azartisku, ar milzīgām darba spējām apveltītu cilvēku. Darbs ir viņas sirdslieta, arī šobrīd, neskatoties uz cīņu ar smagu slimību, Maruta mierinājumu rod darbā. Maruta ir vietējās attīstības biedrības “Ritineitis” un pieaugušo neformālās izglītības centra „Azote" vadītāja. Viņas vadībā tiek īstenoti daudz interesanti un vērtīgi kultūras un pieaugušo izglītības projekti Balvos. Aktīvi organizētas bērnu un jauniešu nometnes, dažādas kultūras aktivitātes, ieviestas jaunas idejas. Balvos savulaik dota iespēja pieaugušajiem apgūt augstāko izglītību uz vietas, ko izmantoja arī interesenti no kaimiņu novadiem. Daudz darījusi līdzcilvēku labā. Viņa zin un tic, ka šādu cieņpilnu dzīvi var dzīvot katrs. Darbs nav apstājies, bet Marutai šobrīd nepieciešams cilvēku atbalsts.

Pirms četriem gadiem Marutai tika atklāts krūts vēzis. Viņa visu laiku cītīgi ārstējusies, bet šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Marutas gadījumā kompensācija nepienākas, jo slimība vairs nav sākumstadijā. Pirmajiem kursiem Maruta zāles iegādājusi par ģimenes līdzekļiem, pērn saziedoti līdzekļi vairāk kā  6 devām, bet šogad vajadzīgas vēl 4 devas, kurām nepieciešami kopā 16 847,54 eiro. Viena deva maksā 4540 eiro. Marutai šādi līdzekļi nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Marutai! 

The Project is placed online on: 08.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Bez Tevis nav uzvaras!

Help in Emergency Situations

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 167.77 €