Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Gundegai Vainovskai

Mūsu palīdzību dārgu zālu iegādei atkal lūdz Gundega no Rīgas. Viņai ir 47 gadi, viņa ir radoša personība, kas mīl mākslu un mūziku. Savulaik pati aizrāvās ar gleznošanu, tagad ar fotografēšanu un rotaļu lācīšu kolekcionēšanu. Viņas kolekcijā to ir vairāk kā 300. Vienu “teddy” lācīti viņa darinājusi pati savām rokām un saņēmusi atzinību attālinātā konkursā Anglijā. Bet par savu lācīti Rūdi viņa sarakstījusi trīs grāmatiņas bērniem. Gundega strādā žurnālistikā, rakstot par kultūras un radošām tēmām.

Jau daudzus gadus viņas dzīvi aizēno spēcīgas galvassāpes. Tās viņai bijušas jau kopš pusaudzes gadiem, bet gadu gaitā kļuvušas arvien spēcīgākas. Izstaigāti dažādi ārsti un izmeklējumi, izmēģinātas dažādas terapijas un medikamenti, diemžēl risinājumu galvassāpju mazināšanai nebija izdevies atrast. Gundegai tika noteikta diagnoze – migrēna un nozīmēti dažāda stipruma medikamenti.  Pēdējā laikā galvassāpes ir bijušas tik spēcīgas, ka nācies ņemt slimības lapu un lietot līdz pat 8 spēcīgām pretsāpju tabletēm dienā, bet mēnesī kopā līdz pat 70! Pērn ārstu konsīlijs Gundegai nozīmējis Ajovy injekcijas.  Jau pēc pirmās injekcijas Gundega sajuta būtisku stāvokļa uzlabošanos, kad sāpes vairs nebija tik biežas un spēcīgas, papildus injekcijām reti vajadzēja kādu citu pretsāpju līdzekli. Tas būtiski uzlaboja Gundegas pašsajūtu un darba spējas. pateicoties ziedotāju atrbalstam Gundeja šis zāles gadu varēja lietot. Tomēr šobrīd šīs zāles vairs nepalīdz. Ārsts ir izrakstījis 3 mēnešu kursu ar citām zālem - Aimovig. Ik mēnesi Gundegai nepieciešami 298,95 eiro, kopā - 896,85 eiro. Lai arī valsts ir pieņēmusi lēmumu kompensēt medikamentus migrēnas pacientiem, tomēr zāles šobrīd ar valsts komepāciju saņemt nav iespējams. Tādēļ Gundega lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo pašai šādu līdzekļu nav. Palīdzēsim Gundegai!

The Project is placed online on: 26.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Kara bēgļu atbalstam

Palīdzība Alanam Šulcam

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €