Follow us Today has already donated 170.00 €

Aijā žūžū!

Kā būtu, ja mēs no rīta pamostos un nemācētu runāt? Būtu kā tikko piedzimuši bērni, kas nespēj pateikt, ko vēlas vai kas sāp? Kā būtu, ja no sava bērna nekad neizdzirdētu “Māmiņ, es Tevi mīlu!, Tēti, es Tevi mīlu!”? Kā justos, ja paši nevarētu izvilkt bikses un ieliet sev ūdeni? Diemžēl daudziem bērniem ar smagām saslimšanām tā ir ikdiena - būt atkarīgiem no citiem un soli pa solītim iet atveseļošanās ceļu.

Rehabilitācijas centrā POGA ir izcili speciālisti, kas palīdz bērniem ar runas un kustību traucējumiem. Lai nodrošinātu speciālistu darbu un vecākiem nebūtu jāmaksā par nodarbībā, aicinām līdzcilvēkus palīdzēt!

Audiologopēds ir speciālists, kas nodrošina komunikācijas spēju, runas un valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu diagnostiku un korekciju. Valoda ir cilvēka galvenais sazināšanās līdzeklis. Ar valodu izsakām emocijas. Izmantojot valodu, mēs domājam un iegūstam informāciju, lasām grāmatas, skatāmies kinofilmas, klausāmies radio. 

Ergoterapija ir terapijas veids, kas palīdz bērniem un jauniešiem ar dažāda veida traucējumiem attīstīt savu spēju potenciālu fiziskajā, emocionālajā un sociālajā jomā (spēlēšanās iemaņas, prasmes, kas nepieciešamas bērnudārzā, skolā, u.c.). Rehabilitācijas centra “Poga” ergoterapijas kabinetā mazie pacienti mācās veikt ikdienišķas praktiskas lietas un caur dažādām aizraujošām darbībām attīsta roku pirkstu sīko motoriku. Te bērni stāda tomātus, šuj lellēm apģērbus un pat cep pankūkas. 

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2021. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "POGA" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2021.gada 4.maija līdz 3.novembrim ziedos privātpersonas un uzņēmumi, klāt likt vēl tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

The Project is placed online on: 06.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 466 945.94 €