Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa ir saziedota!

Markuss piedzima vesels bērniņš. Līdz 9 mēnešu vecumam puisēns attīstījās atbilstoši vecumam. 9,5 mēnešu vecumā puisītis pārslimoja strutainu meningītu. Slimības sekas ir ļoti smagas. Zēnam ir 5. pakāpes vājdzirdība, kustību koordinācijas, līdzsvara un gaitas traucējumi. Vispārējās attīstības aizture. Markuss nerunā, ir garīgās attīstības traucējumi. Trīs gadu vecumā tika ievietots kohleārais dzirdes implants. Pašlaik zēns dzird, bet ne visu saprot. Markusa runa neattīstās, zēns apgūst zīmju valodu. Markusam ir sliktas pašaprūpes prasmes un komunikācija.

Markuss apmeklē Rīgas internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem mācību grupā ar garīgās attīstības traucējumiem. Pēc nodarbībām skolā zēns apmeklē dažādas terapijas (surdopedagogs, ergoterapija, reitterapija, osteopāts).

2017.gadā Markusam centrā Poga plānots intensīvais Therasuit 2 kurss ar speciālo tērpu 38 stundu garumā. Līdztekus tam nepieciešama ergoterapija, osteopāta un neirologa konsultācijas. Kopējās kursa izmaksas ir 1340 eiro. Ģimenes maksājums būs 340 eiro, no ziedotājiem tiek lūgts atbalsts 1000 eiro apmērā.

Palīdzēsim Markusam!

Projekts ievietots portālā 10.02.2017

Projekts noslēgts 23.02.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €