Seko mums Šodien saziedoti jau 392.00 €

Jaunumi

12.05.2017

Ar filmu par sievietes stāšanos pretī slimībai atbalstīs pacientus arī Latvijā

No šodienas, 12.maija, kinoteātros būs skatāma emocionāla, sirsnīga un skaudra melodrāma Mātes vēlējumi (Mum’s List). Tas ir stāsts par ģimeni, kurai jāsamierinās ar sievas un mātes zaudējumu pēc cīņas ar krūts vēzi. Līdz ar skumjām, filma atspoguļo arī mierinājumu un cerību palicējiem, par ko savas dzīves pēdējos mēnešos parūpējās Keita Grīna.
0,5 eiro no katras pārdotās kinobiļetes tiks veltīta fonda Ziedot.lv vēža pacientu atbalsta programmai “Palīdzēsim glābt dzīvības!”.

21.04.2017

Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedots vairāk nekā 61 tūkstotis eiro

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, jau saziedots 61 613,18 eiro. No tiem 53 194,42 eiro saziedoti „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā, 8088,76 eiro – labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā, bet 330 eiro – zvanot pa labdarības tālruni.

06.04.2017

Paziņos skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera dalībnieku saziedotos līdzekļus

Ceturtdien, 6.aprīlī plkst.18.00 rehabilitācijas centrā “Poga” risināsies skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera un Ziedot.lv preses konference, kurā tiks paziņota skrējiensoļojuma Rīga-Valmiera dalībnieku saziedotā summa Burtnieku novada 16 gadus vecās jaunietes Lāsmas Zukures ārstēšanai.

05.04.2017

Rimi un Ziedot.lv programmas Štābiņš ietvaros izsludināts projektu konkurss skolēnu vasaras brīvlaika aktivitātēm

Lai trūcīgie bērni un jaunieši visā Latvijā varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas, Ziedot.lv ar veikalu tīkla Rimi un Supernetto atbalstu jau sesto gadu īsteno īpašu akciju programmai Štābiņš. Šogad iedzīvotāju atbalsts ir ļoti dāsns, ziedojumu kastītēs februārī un martā saziedojot 20 761,05 eiro, kas ļaus nodrošināt iespēju labdarības organizācijām visā Latvijā realizēt vērtīgus projektus skolēnu prasmju attīstīšanai vasaras brīvlaikā.

04.04.2017

Pirmajā dienā "Dakteris POGA" pieņēma pirmos 6 pacientus

2017.gada 3.aprīlī darbību uzsāka labdarības programma "Dakteris POGA". Pirmajā dienā tika apskatīti 6 mazie pacienti.

 

RT @DelfiLV Ivita vēzi ir nobremzējusi trīs reizes. Lūdz palīdzību tā uzveikšanai https://t.co/Ts5SgQ6oau

pirms 1 nedēļas
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

309 626.84 €