Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Līgai Secei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Līgai ir 52 gadi, viņa ir precējusies un audzina 12 gadus vecu dēlu. Līga ir skolotāja, strādājusi par skolotāju Jaunpiebalgā, privātskolā Rīgā, kā arī bērnu namā. Ģimene jau 13 gadus dzīvo Baložos, kur iekopta piemājas saimniecība ar govīm, cūkām, dārzu un siltumnīcu. 10 gadus Līga aprūpēja savu smagi slimo vīra mammu. Šobrīd lielākā daļa saimniecības likvidēta Līgas pašas slimības dēļ.

Pirms nepilniem 2 gadiem Līgai tika atklāta smaga onkoloģiska slimība - plaušu vēzis, tika veikta operācija, ķīmijterapija, taču uzlabojumu nebija, palika tikai sliktāk. Līga sāka apzināt alternatīvas ārstniecības metodes un pusgadu ārstējās ar antroposofās medicīnas līdzekļiem, kas veicina organisma pašatveseļošanos. Līgas veselības stāvoklis ir uzlabojies, taču ģimenes līdzekļi medikamentu iegādei ir izsīkuši, tādēļ Līga lūdz līdzcilvēku palīdzību. Zālēm ik mēnesi nepieciešami līdz pat 600 eiro, tuvākajam pusgadam vismaz 3600 eiro.

Palīdzēsim Līgai!

Projekts ievietots portālā 27.01.2017

Projekts noslēgts 23.02.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazajām sirsniņām Kurzemē

Mazajām sirsniņām Latgalē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €