Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Palīdzība Armandam Slišānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Armandam nepieciešamā summa saziedota.

Armandam ir 5 gadi, viņam ir vidēji smags bērnības autisms. Zēns līdz trīs gadu vecumam nerunāja, neatsaucās uz savu vārdu un citu teikto. Zēns spēlējās savā veidā, piemēram, sakārtojot priekšmetus garās virtenēs.

Armands nespēj komunicēt un paust savas vajadzības, bieži vien tas izvēršas uzbudinājuma lēkmēs. Zēns nevar apmeklēt bērnu dārzu, jo viņam ir paaugstināta jūtība pret skaņu un citiem kairinājumiem.  Tas nozīmē, ka viens no vecākiem nevar strādāt. Bērnam ir miega un ēšanas traucējumi, līdz 5 gadu vecumam tikpat kā nebija naktis bez vairākkārtējas pamošanās.

Ar speciālistu palīdzību Armands ir sācis runāt, lai arī lielākoties tā ir autismam raksturīga dzirdētu frāžu atkārtošana. Pēc vairāku mēnešu nodarbībām ir panākts, ka zēns spēj koncentrēt uzmanību un izpildīt uzdoto. Zēns sācis ievērojami vairāk reaģēt uz apkārtējo pasauli un sadarboties. Samazinājušās uzbudinājuma lēkmes.

Armands īpaši interesējas par skaitļiem, brīvi skaita līdz tūkstotim. Viņam ir raksturīgi pamanīt, iegaumēt un atcerēties skaitļus, ko citi parasti nepamana, piemēram, visu māju numurus, durvju kodus un tml.

Armandam nepieciešamas regulāras nodarbības pie speciālistiem, jo īpaši tāpēc, ka tik ļoti redzams progress bērna attīstībā. Zēns apmeklē logopēdu, montessori nodarbības un kanisterapiju.

Armanda vecāki lūdz ziedotāju atbalstu, lai dēlam varētu nodrošināt:

  • ABA terapijas programmas plāna izstrāde un individuālo materiālu izstrāde- 175 eiro;
  • ABA terapijas nodarbības (3 reizes nedēļā 8 mēnešu garumā) - 1920 eiro

Lai nodrošinātu Armandam ABA terapijas nodarbības kopā nepieciešami 2095 eiro.

Palīdzēsim Armandam!

Projekts ievietots portālā 05.06.2017

Projekts noslēgts 27.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Palīdzība Nila Repina ģimenei

Dakteris Delfīns

Palīdzība Mihailam Fainveicam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

622 443.73 €