Seko mums Šodien saziedoti jau 181.00 €

Palīdzība Andai Erelei

Ziedojumu piesaiste tiek noslēgta, jo šobrīd Andai medikamentu lietošana notiek mazākā apmērā kā sākotnēji plānots un tuvākajam laikam līdzekļi ir pietiekoši. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. 

Andai ir 43 gadi, viņa dzīvo Vestienā. Pēc pedagoģijas skolas pabeigšanas Rīgā, Anda atgriezās Vestienā. Anda strādāja gan vietējā Tautas namā, gan bērnudārzā, paralēli studēja pedagoģiju neklātienē. Vēlāk Anda saņēma darba piedāvājumu netālajā SPA centrā, kur nostrādāja vairākus gadus.

Pirms 6 gadiem Anda saskārās ar smagu likteņa triecienu - viņai tika atklāts olnīcu vēzis 3. stadijā. Tas bija smagi, jo neilgi pirms tam ar krūts vēzi bija saslimusi, taču veiksmīgi atveseļojusies Andas mamma. Andai nekavējoties tika veikta operācija un saņemta ķīmijterapija. Viņas stāvoklis uzlabojas, Anda pievērsās tūrismam, izstrādājot tūrisma maršrutu vācu tūristiem pa Vestienas apkaimes saimniecībām. Paralēli šim sirds darbam, Anda strādāja fiziski smagu darbu Lielbritānijā un Vācijā, lai nopelnītu iztiku.

Šobrīd slimība pie Andas atkal ir atgriezusies. Līdzšinējā ķīmijterapija vairs nepalīdz. Ārstu konsīlijs ir lēmis par specifisku terapiju ar medikamentu Olaparibum, ko daļēji - 14228 eiro apmērā - apmaksā valsts, bet pašai Andai zāļu iegādei ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4602.20 eiro. Februārī Madonas novada pašvaldība līdzfinansēja Andai zāļu iegādi 2300 eiro apmērā, gadā kopā nepieciešamā summa ir 57 528 eiro. Andai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu.

Palīdzēsim Andai!

Projekts ievietots portālā 13.02.2017

Projekts noslēgts 23.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

181 527.37 €