Seko mums Šodien saziedoti jau 181.00 €

Brīvā laika programma bērniem "Štābiņš"

Latvijā ir daudz ģimeņu, kurās vecāki nevar atļauties saviem bērniem pašu nepieciešamāko – pilnvērtīgu pārtiku un apģērbu. Pēcskolas aktivitātes šiem bērniem pieejamas tikai tad, ja tajās nav dalības maksas, jo vecāki to nevar atļauties. Taču bērniņš bieži vien nesaprot, kāpēc klasesbiedri pēc skolas dodas uz interesantu pēcskolas nodarbību, bet viņam šis prieks ir liegts.

Daudzas biedrības un nodibinājumi visā Latvijā šo problēmu zina un organizē bērniem no trūcīgām ģimenēm iespēju pēc skolas ne tikai zīmēt, nodarboties ar sportu, mūziku vai ko citu, bet arī paēdina ar siltu zupu vai tēju un pašu ceptu plātsmaizi. Šādi dienas un aktivitāšu centri daudzviet darbojas pateicoties sabiedrības atbalstam un ziedojumiem.

Ziedot.lv kopā ar veikalu tīklu RIMI sniedz atbalstu un iespēju Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.

2016. gadā konkursa veidā labdarības organizācijām, kuras līdz 2016. gada 20. martam iesniegs aizpildītu pieteikuma anketu, būs iespēja saņemt līdz EUR 1 500 lielu finansiālu atbalstu ārpusskolas aktivitāšu organizēšanai.


Pievienotie faili

Programmas Štābiņš 2016 nolikums

Programmas Štābiņš 2016 veidlapa

Finanšu atskaite 2016 programmai Štābiņš

Stauriskās atskaites veidlapa programmai Štābiņš

Maksājuma pieprasījums programmai Štābiņš

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

181 527.37 €