Atbalsts 21. novembra traģēdijā cietušajiem

Paldies ikvienam, kurš atbalstīja 21.novembra tragēdijā! Ziedojumu vākšana portālā Ziedot.lv ir noslēgusies, par izlietojumu sekojiet līdzi sadaļā Atskaite.

Visa Latvija ir kopā ar 21. novembra traģēdijā cietušajiem un viņu ģimenēm. Viņi nav vieni. Un nebūs vieni. Jo visa tauta ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt.

21. novembra vakars bija liktenīgs vairākiem desmitiem Latvijas ģimeņu, kad lielveikalā Zolitūdē iebruka jumts. Prātam neaptveramā traģēdija izdzēsusi daudzas dzīvības un nelaimē cietuši līdzcilvēki.

Cietušie šobrīd saņem neatliekamo palīdzību. Taču nelaime sāp vēl ilgi un atbalsts būs nepieciešams arī tad, kad palīdzības dienestu sirēnas apklusīs un iestāsies ierastā dzīve. Mums ierastā, bet ne viņiem, kuri piedzīvoja savu tuvinieku nāvi vai izdzīvoja, bet vēl ilgi jūtīs gan fiziskās, gan dvēseles sāpes. 

Par līdzcilvēku ziedojumiem sniegsim sociālo un medicīnisko palīdzību, kad tāda būs nepieciešama. Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams. Palīdzības sniegšanu organizēsim koordinēti, sazinoties ar citām palīdzības sniedzēju pusēm.  

Ziedot iespējams zvanot arī uz labdarības tālruni 9 000 63 85 (ziedojums 1 lats).

Projekts ievietots portālā 22.11.2013.

*Ziedot.lv no Jūsu ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai strapniecības maksu. Ziedojumi 100 % apmērā tiek izlietoti vajadzīgajam mērķim. Šim projektam "Atbalsts 21. novembra traģēdijā cietušajiem" saziedoti 1462131.48 eiro. Pēdējie ziedotāji, kuri ziedošanai izmantojuši internetbanku vai maksājumu karti, ir: SIA Studio LV, Hyun Suk, BAE, Aleksejs Tomaševskis, aija liberte, Līga Strazda, Anatolijs Švecovs, Peter Weiss.

Paldies jums! Visi ziedotāji: