Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Bērniem ar kustību un citiem funkcionāliem traucējumiem ikdienas kustības ir apgrūtinātas. Viņu muskulīši ir saspringti, bet dažām muskuļu grupām ir neadekvāti liela un asimetriska slodze. Tas izraisa diskomfortu, dažkārt pat sāpes un pastirpina deformācijas.  

Tad palīdz ārstnieciskā masāža, kas ne tikai labvēlīgi ietekmē muskuļus, bet arī aktivizē locītavu apvalka sekrēciju, nostiprina saites un cīpslas, paaugstina pretestību dažādām infekcijām un fiziskām ietekmēm, paātrinās venozo asiņu un limfas atplūdi. Masāža pastiprina arī centrālās nervu sistēmas regulējošās un koordinējošās funkcijas, stimulē reģenerāciju un perifēro nervu atjaunošanos.

Masāža nepieciešama arī pirms fizioterapijas nodarbībām, lai ķermenis nebūtu sasprindzis un vingrojumus spētu izpildīt pareizi un sasniegtu gaidīto rezultātu.

Rehabilitācijas centrā “Poga” rūpju bērniem nodrošina bezmaksas masāžas. Masāžas ir īpašas, jo tās veic īpaši masieri. Šie masieri ir vājredzīgi, bet tikpat kompetenti kā ikviens sertificēts masieris. Redzes zaudējums ir ļāvis spēcīgāk attīstīt citas maņas. Neskatoties uz savu vājredzību, viņi ir spējuši būt vieni no mums. Izmācījušies, apguvuši profesiju, un ar darbu nodrošina savas ģimenes. 

Lai “Pogas” bērni saņemtu bezmaksas ārstnieciskās masāžas un vājredzīgie masieri saņemtu cienīgu atlīdzību par savu darbu, nepieciešama mūsu palīdzība. Vienas masāžas izmaksas ir 15 eiro.  

Projekts ievietots portālā 22.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

622 443.73 €