Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

Simtgades bērniņš

Mīļo bērniņ!

Tu esi piedzimis skaistākajā vietā uz Zemes. Šeit gadalaiki mainās. Dabas rits savā krāšņumā iepriecina ar zaļajiem pavasara asniem, smaržīgajiem vasaras ziediem, rudens krāsām lapās un ziemas balto sniegpārslu dejām. Šeit zilajās debesīs skrien baltākās mākoņu aitiņas un mitrās pļavās zied dzeltenākās saulpurenes jeb sviesta pikas.

Tu esi dzimis īpašākajā vietā uz Zemes. Pavasarī ievziedu smaržīgos vakarus pieskandina lakstīgalu treļļi. Vasaras margrietiņu un naktsvijoļu pļavās griezes strīķē gaisu. Rudenī no purva puses nāk dzērvju sērīgie kliedzieni, un ziema skan ar lauska sitieniem, kas atbalsojas seno guļbaļķu māju pakšos. Jūrmalas smiltīs klusi guļ dzintara gabali, mežos starp viršiem sārtojas brūkleņu ceri. Šeit augušo rudzu rupjmaize dāvā gadsimtu spēku, un vecmāmiņas audzētie āboli smaržo pēc mitras, auglīgas zemes.

Tu esi piedzimis Latvijā. Valstiskuma simtgadi svinu ar Tavu piedzimšanu vienā gadā. Taču saknes man - Latvei - aizvijas tūkstošiem gadu senatnē. Uz šīs zemes dzīvojuši viedi ļaudis, un Tu esi viņu garīgā mantojuma cienīgs. Tu esi mans bērns! Arī savas māmiņas un tēta.

Tu esi visvairāk gaidītais un lolotais. Tu esi mana nākotne – šīs īpašās zemes, kas Tevi izlolojusi no sēklas līdz pilnībai.

Tu esi tas, kurš mani cels lielāku, dižāku un stiprāku – ar savu drosmi, sirdi un darbu!

Bērniņ, Tu un Tava ģimene, esat mana lielākā dāvana dzimšanas dienā!

Tava Latvija

__________________________

Šādu vēstuli un īpašu dāvanu komplektu - īpaši kaltu sudraba monētu ozolkoka kastītē saņems katrs 2018. gadā dzimušais bērniņš un viņa ģimene. Jo katrs ir svarīgs. Jo katrs ir vajadzīgs. Jo dzīvība ir lielākā vērtība. 

Tā būs Latvijas tautas dāvana saviem bērniem! Viena bērniņa dāvanu komplekta vērtība ir 10.45 eiro. Iesaistīties var ikviens, ziedojot jebkuru summu. Projektā ar savu finansiālo atbalstu ir iesaistījušās jau daudzas pašvaldības un līdzcilvēki. Dāvanu komplektu bērniņš saņems kopā ar Dzimšanas apliecību.

Sudraba vērdiņu un ozolkoka kastīti var aplūkot Nigestes amatniecības nama mājas lapā

 

Projekts ievietots portālā 11.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija

Palīdzība Ilzei Laucei

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērniem

Dod Pieci - salabo bērnību!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €