Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 678.00 €

Sarunu festivāls LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA (www.festivalslampa.lv) jau trešo gadu Cēsu pils parkā ir satikšanās vieta visai Latvijas sabiedrībai, kur kopīgi sarunāties par aktuāliem un ikvienam nozīmīgiem jautājumiem, meklēt problēmu risinājumus un vienam otru uzklausīt. Vieta, kur kopā veidot labāku Latviju.

Ikviens, kas festivālu apmeklējis vai tajā piedalījies zina, ka tā saturs neatstāj vienaldzīgu. LAMPA divās dienās piedāvā vairāk nekā 200 pasākumu par ļoti dažādām tēmām – izglītību, veselību, vidi, valsts pārvaldi, drošību, nodokļiem, ekonomika, kultūru un daudz ko citu.

Ieeja festivālā ir bez maksas, taču viena cilvēka piedalīšanās izmaksā vidēji 16 eiro. Lai LAMPA notiktu arī nākamgad, un ieeja joprojām būtu brīva ikvienam, tai nepieciešams atbalsts jau tagad.

Jebkurš ziedojums ir nozīmīgs, jo tas pauž atbalstu festivāla idejai un tā mērķim – dot iespēju ikvienam iedzīvotājam aktīvi iesaistīties sarunās un diskusijās par sev un valstij svarīgām tēmām.

Lai sarunu festivāls LAMPA tiktu īstenots, nepieciešami EUR 5 000

Начало проекта: 01.06.2017

проект o кончен: 31.12.2017

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем спасти жизнь!

Поддержа детей с особыми требованиями

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Palīdzība Esterei Zuļķei

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

119 048.05 €