Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 55.00 €

Помощь Орнеле Данченко

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ornelai nepieciešamā summa ir saziedota.

Ornelai ir 11 gadi. Lai arī meitenītei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite, viņa salīdzinoši labi apgūst visu jauno un ir drošs un atvērts bērns.  Ornela pārcietusi sirdskaites ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija.

Ģimene šo gadu laikā ir ļoti daudz izdarījusi un ieguldījusi meitenītes attīstības veicināšanā. Ornelai patīk zīmēt, dziedāt, sportot, dejot, kā arī draudzēties ar citiem bērniem. Meitene mācās speciālās internātpamatskolas 4.klasē. Ornela nodarbojas ar daiļslidošanu, viņa piedalījusies Special Olimpics games Somijā, čempionātā Sanktpēterburgā.

Vislielākās grūtības Ornelai sagādā valodas attīstības traucējumi. Ornelai ir neliels vārdu krājums, runa – neskaidra un grūti saprotama. Meitene vairākkārt ir apmeklējusi delfīnterapiju.  Pēc delfīnterapijas Ornelai sāk atraisīties valoda.

Lai uzlabotu meitenes vispārējo veselības stāvokli, veicinātu valodas attīstību, speciālisti rekomendē logopēdu, mūzikas terapiju un osteopātisko ārstēšanu.

Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 96 nodarbības x 12.50 eiro – 1200 eiro;
  • Mūzikas terapija, 120 nodarbības x 17 eiro - 2040 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 55 eiro - 660 eiro.

Lai nodrošinātu Ornelai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3900 eiro, no kuriem 673 eiro jau ir pieejami no 2017.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3227 eiro.

Palīdzēsim Ornelai!

Начало проекта: 03.05.2019

проект o кончен: 30.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Свет нашей свободы!

Помоги Доктору-клоуну быть там, где его ждут!»

Помощь Эльзе Дзене

Миссия Возможна

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 001 888.60 €