Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 55.00 €

Palīdzība Zeihānam Stacjukevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Zēnam nepieciešamā summa saziedota!

Zeihāns ir 1gadiņu un 5 mēnešus vecs, dzīvespriecīgs puisītis. Mammai viņš ir pirmais un ļoti ilgi gaidīts bērniņš.

Pirms dažiem mēnešiem mamma ievēroja, ka Zeihāns ir kļuvis nedaudz savādāks, par ko liecināja nevēlēšanās kontaktēties ar citiem bērniem, šaurais interešu loks uz rotaļlietām – tikai rotaļu automašīnas riteņi, bumba un mantas, kas griežas vai rotē ap savu asi. Puisēns ļoti ieciklējas uz veļasmašīnu, kad tā darbojas mazgāšanas režīmā. Parādījusies pastiprināta jūtība pret skaļāku troksni (cilvēku balsis, mūzika, TV, rotaļlietu melodijas), bailes no tuviniekiem. Kad puisēns sāka staigāt, viņš pārvietojās bezmērķīgi, monotoni no vienas telpas uz otru, īpašu uzmanību nepievēršot nedz apkārtējiem, nedz notiekošajam ap viņu. Puisēns neatsaucas uz savu vārdiņu, nemēģina izteikt pirmās skaņas un zilbes.

Konsultējoties ar psihiatru, mammas bažas apstiprinājās. Šobrīd veiktie izmeklējumi liecina par bērna attīstības traucējumiem un aizturi, hipersensivitāti, kā arī aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Psihiatrs puisēnam rekomendēja uzsākt aktīvu rehabilitācijas kursu, lai veicinātu Zeihāna attīstību visās jomās. Lai puisēnam palīdzētu, nepieciešamas montesori nodarbības. Gadā tam vajadzīgi 1400 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma dēliņu audzina viena.

Palīdzēsim Zeihānam!

Начало проекта: 10.05.2019

проект o кончен: 23.05.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Александру Дамламаяну

Помощь Лилиане Цветковой

Помощь Маврику Микосу

Стипендия от друзей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 001 888.60 €