Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,342.50 €

Palīdzība Unai un Miķelim Slavinskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Unai un Miķelim nepieciešamā summa saziedota.

Una un Miķelis ir jaunākie bērni Evijas ģimenē. Unai ir 8 gadi, un Miķelim 6 gadi. Abi dzīvespriecīgi, draudzīgi un zinātkāri. Gan Unai, gan Miķelim agri bērnībā ir diagnosticēti autiskā spektra traucējumi un ģimene līdz šim ir ieguldījusi lielu darbu māsas un brāļa attīstības veicināšanā. Lai Una un Miķelis sāktu runāt un komunicēt, abi regulāri tika vesti uz ABBA terapijas nodarbībām, ergoterapiju, mūzikas terapiju, logopēda nodarbībām, peldēšanu un zirga izjādēm.

Ģimenei tie ir bijuši un vēl joprojām ir lieli izdevumi, bet ieguldītais darbs ir vainagojies ar panākumiem, jo Una šoruden ir uzsākusi skolas gaitas vispārizglītojošā skolā. Miķelis vēl apmeklē bērnudārzu, bet arī gatavojas skolas gaitām.

Ģimene ir paveikusi tik daudz, tomēr vēl nepieciešamas audiologopēda nodarbības valodas attīstībai gan Unai, gan Miķelim. Kopā nepieciešami 500 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mēs visi kopā to varam paveikt!

Начало проекта: 01.10.2019

проект o кончен: 11.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Liānai Palmai

Namiņš bērniem

Поддержkа детей с особыми требованиями

Мама, я тебя люблю!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

891 803.07 €