Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 25.00 €

Palīdzība Raivo Dauģim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Raivo nepieciešamā summa saziedota.

Raivo ir dzīvespriecīgs, smaidīgs 21 gadu vecs jaunietis. Raivo savas dienas pārsvarā vada ratiņkrēslā, pārvietojas ar citu cilvēku palīdzību. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, kreisās gūžas locītavas sublukācija.

Fiziskie trūkumi Raivo ierobežo apzinātu kustību kontroli un spēju saglabāt galvas un rumpja kontroli pret gravitāciju.  Jaunietim nepieciešama pielāgota un ratiņkrēslā uzstādīta sēdvirsma. Ar īpašiem materiāliem ratiņkrēslu var pielāgojot jaunieša vajadzībām, izgatavojot sēdvirsmu ķermeņa pozicionēšanai, lai mazinātu ķermeņa deformāciju.

Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 4200 eiro no kuriem 2688 eiro jau ir pieejami no saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1512 eiro.

Palīdzēsim Raivo!

Начало проекта: 17.09.2019

проект o кончен: 30.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Любовь к чтению

Поддержи сильных!

Помощь Маркусу Лебедеву

Помощь Инессе Алешиной

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

728 086.62 €