Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 5,451.91 €

Palīdzība Melikai Voicišai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Melikai nepieciešamā summa ir saziedota.

Melika ir ģimenē jaunākais bērniņš, gaidīts un mīlēts. Diemžēl dzemdības bija ļoti smagas un tas atstāja iespaidu uz meitenītes veselību.  Melikai ir bērnu cerebrālā trieka. Ārstu prognozes bija biedējošas un bezcerīgas, bet vecāki nepadevās.

Ģimene daudz ir ieguldījusi meitiņas rehabilitācijā un panākusi to, ka Melikai ir tikai kustību traucējumi un viņa apmeklē vispārizglītojošo bērnudārzu, septembrī uzsāks obligāto pirmsskolas programmas apguvi. Viņa ļoti priecājās par iespēju būt kopā ar citiem bērniem. 

Melikai ir pieci gadi, un viņa staigā ar rollatora palīdzību. Šo gadu laikā meitene regulāri apmeklē fizioterapeitu, divas reizes gadā iziet rehabilitācijas kursus, vienu reizi ir operētas kājas. Arī mājās Melika darbojas, tētis ir izgatavojis īpašu trenažieri un zviedru sienu.

Lai Melika varētu sākt staigāt bez palīglīdzekļa, nepieciešamas īpašas ortozes, ko iespējams izgatavot pie viena no Baltijā labākajiem tehniskajiem ortopēdiem Sander Sirp. Ortopēds ir piekritis izgatavot tieši Melikai piemērotas cietās pēdas – potītes ortozes un piemeklēt atbilstošus apavus katrai sezonai.  Ģimene daudz iegulda meitiņas ikdienas rehabilitācijā, tāpēc ortožu un apavu iegādei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Kopā nepieciešamā palīdzība ir 2150.13 eiro.

Palīdzēsim Melikai!

Начало проекта: 10.07.2019

проект o кончен: 19.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Agatai Tretjakai

Palīdzība Dacei Korsakai

Помощь бедствуюшим старикам

Поможем маленьким сердечкам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 137 678.00 €