Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,184.90 €

Palīdzība Lailai Ločmelei

Laila ir jauka, sabiedriska un atraktīva 13 gadus veca pusaudze, kas nupat pabeigusi 6.klasi un iestājusies ģimnāzijā. Pagājušā gada pavasarī meitenei pēkšņi sāka sāpēt gūžas un rokas. Meitenei tika veiktas veselības pārbaudes un tika uzstādīta diagnoze - juvenīlais poliartrīts. Laila ir ļoti aktīva pusaudze, viņai patīk piedalīties dažādos pasākumos. Meitene apmeklē mūzikas un mākslas skolu, kur viņa var izpausties un aizmirsties. Diemžēl veselības stāvokļa dēļ tas ir apgrūtinoši, jo ilgstoši sēžot sāk sāpēt mugura, rokas un ceļa locītavas. Lailai ļoti patīk zīmēt, klausīties mūziku un spēlēt klavieres.

Meitenei veselības uzlabošanai ir nepieciešama rehabilitācija. Rehabilitācija ir būtiska ārstēšanas sastāvdaļa. Svarīga ir vingrošana, īpaši ar stiepšanās elementiem, nodarbības, kas stiprina muskuļus, uzlabo kustības locītavās un nodrošina saišu elastīgumu.

Speciālisti meitenei rekomendējuši fizioterapiju, masāžu un reitterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas. Lailai vēl ir trīs māsas un mamma bērnus audzina viena. 

Lailas mamma lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pakalpojumus:

  • Fizioterapiju, 20 nodarbības x 15 eiro – 300 eiro;
  • Masāža, 20 reizes x 25 eiro – 500 eiro;
  • Reitterapija, 20 x 18 eiro – 360 eiro.

Lai nodrošinātu Lailai rehabilitācijas pakalpojumus nepieciešami 1160 eiro.

Palīdzēsim Lailai!

Начало проекта: 26.06.2019

проект o кончен: 07.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем малышам вырасти!

Доктор POGA

Исполни мечту ребенка!

Эрготерапия для детей с двигательными нарушениями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

579 941.06 €