Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 190.00 €

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Mīļš paldies! Jūlijas attīstošajām nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Jūlija piedzima pavisam maziņa 37.grūtniecības nedēļā – tikai 2500 gramu viegla.  Jau no trīs mēnešu vecuma tika novērota psihomotorās attīstības aizture. Diagnosticēts kaķa brēciena sindroms. Viņai bija specifiska raudāšana, līdzīga kaķa brēcienam.

Ikdienā Jūlija ir dzīvespriecīga, mīļa un zinātkāra meitene. Diemžēl slimības dēļ viņa nerunā, sazinās ar žestiem un savā valodā, ko saprot tikai mamma. Jūlijai ir garīgās attīstības atpalicība, kas kombinējas ar organiskiem personības un uzvedības traucējumiem. Meitene mācās 3.klasē pēc speciālas programmas. Viņai ir grūtības norīt šķidru barību, aizkavēta roku sīkā motorika, kas traucē pašaprūpes veikšanu. 

Slimības dēļ meitenei ir grūtības iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Meitene jūtas vientuļa un nepieņemta.

Lai Jūlijai palīdzētu, nepieciešamas audiologopēda nodarbības un Tomatis mūzikas nodarbības. Tas palīdzētu uzlabot koordināciju un runāšanu. Gadā tam nepieciešami 1920 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma ikdienā ir kopā ar Jūliju, bet vecākā māsa mācās.

Palīdzēsim Jūlijai!

Начало проекта: 31.01.2019

проект o кончен: 13.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Доктор POGA

Книжный старт

Исполни мечту ребенка!

Для поддержки тяжело больных людей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

324 857.92 €