Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 60.00 €

Palīdzība Jēkabam Drandem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jēkabam nepieciešamā summa saziedota.

Jēkabs ir mērķtiecīgs un dzīvespriecīgs 7 gadus vecs puisītis, kas sadzīvo ar cerebrālās triekas uzliktajiem ierobežojumiem. Smadzeņu bojājuma dēļ puisēnam ir smagi kustību traucējumi - viņš nespēj staigāt, sevi aprūpēt, žokļa pataloģijas dēļ nevar arī parunāt, kaut zēnam ir laba uztvere un inetelekts. Smagais fiziskais stāvoklis nav traucējis Jēkaba mērķtiecībai un dzīvespriekam, taču viņam ir nepieciešama regulāra rehabilitācija - fizioterapija, ergoterapija, logopēds un citi speciālisti, kas māca puisēnam sadzīvot ar savu stāvokli un turpināt fizisko un garīgo attīstību.

Jēkabam garšo kūkas, ļoti patīk mūzika, matemātika, multenes un meitenes. Viņš kopš dzimšanas aktīvi vingro, lēni, taču neatlaidīgi turpinot savu fizisko attīstību, kopā ar speciālo pedagogu apgūst zinības skolas gaitu uzsākšanai, apmeklē parastu bērnudārzu kopā ar pasaulē lieliskāko asistenti, rotaļājas ar vecāko māsu un jaunāko brālīti, lēni, maziem solīšiem laužot savu ceļu šajā pasaulē.

Jēkaba rehabilitāciju ģimene ilgus gadus ir segusi par saviem privātajiem līdzekļiem - abi Jēkaba vecāki strādā, lai nodrošinātu visu trīs bērnu ģimenei nepieciešamo, taču rehabilitācijas izdevumi, ko veido ne vien regulārās nodarbību izmaksas, bet arī manipulācijas, kas jāveic ārvalstīs, līdzfinansējumi tehnisko palīglīdzeķļu iegādei vai nomai un citu Jēkaba specifisko vajadzību apmaksa, sastāda ļoti vērienīgu summu, tāpēc ģimene lūdz mūsu atbalstu rehabilitācijas centrā "Poga" notiekošo rehabilitācijas nodarbību apmaksai. Kopā nepieciešami 3000 EUR.

Kopā mēs to varam! Palīdzēsim Jēkabam!

 

Начало проекта: 13.01.2020

проект o кончен: 27.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

M3SA - помогите детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Фонд помощи Covid-19

Помощь семье Матиса Парцана

Поможем спасти жизнь!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

588 648.13 €