Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 635.00 €

Palīdzība Gustavam Vanagam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Līdzcilvēku palīdzība nepieciešama 16 gadīgajam Gustavam! Pirms pāris gadiem Stomatoloģijas institūtā atklāja, ka Gustavam nav izauguši 8 kaula zobi, neskaitot gudrības zobus. Mediķi ir pārliecināti, ka šie zobi arī nākotnē neizaugs.

Gustavs jau kopš 2016. gada ir pastāvīgs Stomatoloģijas institūta pacients un atrodas ortodonta uzraudzībā. Pa šo laiku ir notikusi mammas cīņa, lai dēlu uzņem valsts programmā ortodontiskajā ārstēšanā, bet diemžēl visas izmaksas valsts nesedz, un finansējums jāmeklē pašai ģimenei. Lai ievietotu trūkstošos zobus, Gustavam nepieciešama ķirurģiskā ārstēšana, kas ietver kaulu transplantāciju trūkstošo zobu vietās pirms implantu ievietošanas. Izmaksas ir ļoti augstas, un diemžēl ģimene to nevar atļauties. Kopā nepieciešami 14 600 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Gustavam uzlabot viņa dzīves kvalitāti, kas šobrīd ir tik ļoti traucēta. Jaunietis nespēj droši pasmaidīt, jo kautrējas un pārdzīvo. Tāpat ir traucēta Gustava runa, jo zobu lielo šķirbu dēļ šlupst. Gustavs ļoti bieži nepiedalās dažādās jauniešu aktivitātēs tieši šīs problēmas dēļ. Tas ļoti ierobežo Gustava socializēšanos ar saviem vienaudžiem. Gustavs ir ļoti sirsnīgs, izpalīdzīgs, atsaucīgs un aktīvs puisis, kurš kaislīgi aizrāvies ar basketbolu.

Palīdzēsim kopā Gustavam! Mēs ticam, ka visiem kopā tas mums izdosies!  

Начало проекта: 22.09.2021

проект o кончен: 12.10.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Для поддержки тяжело больных людей

Помощь Кристиану Гриезу

Помощь Николаю Омельяну

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 850 673.64 €