Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,342.50 €

Palīdzība Guntim Žeperim

Paldies ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota! 

Sešdesmit gadus vecais Guntis dzimis un audzis Vecpiebalgā. Šobrīd abi ar sievu dzīvo Ikšķilē un strādā veikalā "Rimi", taču sirds joprojām velk uz laukiem, uz Vecpiebalgu, kur tiek pavadītas gandrīz visas brīvdienas. Guntim lielu prieku sagādā zāles pļaušana un lauku mājās iekoptais rožu dārzs. Rūpes par lauku māju un Ikšķiles dzīvokli prasa daudz laika un enerģijas, taču Guntis ir gandarīts, ja visu izdodas paspēt un izdarīt. 

Pirms gada Guntim tika atklāts plaušu vēzis. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana un šobrīd analīzes rāda, ka situācija ir uzlabojusies. Nozīmētie medikamenti nav valsts apmaksāti un turpmāku ārstēšanos ģimene vairs nevar atļauties. Lai apkarotu slimību, nepieciešama turpmāka ķīmijterapija ar medikamentu Atezolizumab. Viens šāds kurss izmaksā 5200.00 EUR. Guntis ir optimists un tic, ka ar vienu papildus kursu slimība tiks uzveikta un turpmāka ārstēšanās vairs nebūs nepieciešama. 

Palīdzēsim Guntim!

Начало проекта: 24.09.2019

проект o кончен: 16.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Martas Mateikas aprūpei

Семьям с детьми инвалидами

#МыСМеса II – помоги детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Palīdzība Jānim Jansonam

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

891 803.07 €