Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,200.50 €

Palīdzība Esterei Laukšteinei

Estere ir 23 gadus jauna talsiniece. Jaunietei kopš dzimšanas uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Estere nerunā, nestaigā, pati neēd un viņai nepieciešama 24 stundu aprūpe. Jauniete uzaugusi piecu bērnu ģimenē, arī Esteres mazajai māsiņai ir bērnu cerebrālā trieka. Ikdienā Esteri un māsu aprūpē mamma.

Estere apguvusi vidējo izglītību pēc speciālas programmas. Jaunietei ļoti patīk klausīties mūziku un būt sabiedrībā. Diemžēl Estere lielākoties dienas vada mājās, jo tuvumā nav atbilstošu dienas centru, kur varētu pavadīt laiku kopā ar citiem jauniešiem. Jauniete divas reizes nedēļā apmeklē fizioterapeitu un ergoterapeitu, montesori nodarbības un mūzikas terapiju. Pēc cītīgā darba ir redzami arī uzlabojumi, mazinājusies spastika gan rokās, gan kājās.

Meitene ir praktiski guļoša, bez atbalsta nevar nosēdēt ratiņkrēslā. Tāpēc speciālisti ir rekomendējuši speciālu kompresijas apģērbu ar dinamisku kompresiju un elastīgiem fiksācijas elementiem korekcijas vietās. Tas nodrošinās mugurkaula stabilitāti un saglabātu pietiekamu mugurkaula kustīgumu ikdienas aktivitātēm. Šāds tehniskais palīglīdzeklis maksā EUR 1735.00. Ģimenei šādu līdzekļu nav un valsts šo tehnisko palīglīdzekli neapmaksā.

Palīdzēsim Esterei!

Начало проекта: 04.12.2018

проект o кончен: 11.12.2018

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь бедствуюшим старикам

Atbalsts Elzai Dzenei

Dzimuši, lai dzīvotu

Поддержkа детей с особыми требованиями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

180 042.64 €