Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,896.50 €

Palīdzība Deividam Grisenko 2018

Deividam ir 22 gadi, viņš ar sievu un 1,5 gadus veco meitiņu dzīvo Stendē, Talsu novadā. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā. Viņš tikai nedaudz viņš spēj pats nostāvēt kājās, uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta.

Līdz pilngadībai Deividam rehabilitācija bija valsts apmaksāta, bet kopš 18 gadus vecuma Deividam par rehabilitāciju jāmaksā pašam. Deividam nepieciešami vismaz divi kursi gadā rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”. Viņa ikmēneša invaliditātes pabalsts nav tik liels, lai Deivids varētu pats atļauties par rehabilitāciju samaksāt, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību 1060 eiro apmērā par 2 rehabilitācijas kursiem gadā.

Palīdzēsim Deividam!

Начало проекта: 23.11.2018

проект o кончен: 02.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь животным

Palīdzība Dāvim Lambertam

Поможем спасти жизнь!

Стипендия от друзей 2020

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

805 465.86 €