Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 45.00 €

Palīdzība Beātei Rozenštokai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Beātei nepieciešamā summa saziedota.

Gandrīz piecus gadus vecajai Beātei no Daugavpils ir viegla garīga atpalicība ar būtiskām uzvedības problēmām, valodas attīstības aizture un hiperaktivitāte. Tā kā ir aizdomas, ka Beātei varētu būt kāda reta ģenētiskā slimība, meitene regulāri novērojas pie ģenētiķa.

Beāte ir smaidīga, draudzīga un dzīvespriecīga meitene. Meitene nerunā, vecāki meitenes vēlmes saprot pēc uzvedības un skaņām katrā konkrētajā situācijā. Beāte ļoti cenšas runāt un atkārtot dzirdēto, bet bieži vien tas viss apstājas pie vārdu pirmās zilbes, kā arī Beātei ir grūti koncentrēties kādai konkrētai nodarbei vai uzdevumam. Lai mazinātu aktivitāti, meitene regulāri apmeklē peldēšanu, bet, lai attīstītu meitenes intelektu regulāri tiek apmeklēts psihologs, logopēds, fizioterapeits un Yamaha mūzikas skola.

Kā vienu no valodas attīstības veicināšanas iespējām bērnu neirologs un audiologopēds rekomendē delfīnterapiju. Beātes ģimene ļoti cer, ka pēc delfīnterapijas meitenes vārdu krājums paplašināsies, uzlabosies intelektuālās spējas un pašaprūpe.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 5 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošanas) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 677 eiro. Ģimene pati segs transporta izmaksas, vīzu noformēšanu un apdrošināšanu.

Palīdzēsim Beātei!

 

Начало проекта: 01.08.2019

проект o кончен: 26.08.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мама, я тебя люблю!

#МыСМеса II – помоги детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Palīdzība Vidai Breikšai

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

891 888.07 €