Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 5,146.91 €

Palīdzība Anetes Kārkliņas ģimenei

Anetei ir 15 gadi un viņa ir vienīgais bērns ģimenē, ļoti gaidīta un lolota, vecāku un vecmāmiņas mīlēta. Sākotnēji nekas neliecināja, ka bērniņš varētu piedzimt nevesels.  Tomēr sarežģījumi dzemdībās radīja neatgriezeniskus bojājumus smadzenēs un bērnu cerebrālo trieku. Anete visus savus 15 gadus ir pavadījusi guļošā stāvoklī, viņa netur galvu un nerunā. Elpošana notiek ar traheostomas palīdzību, tamdēļ meitenei ir ļoti nepieciešama nepārtraukta aprūpe un uzraudzība.
Anetes vecāki pa šiem gadiem iemācījušies izprast visas meitenes vajadzības tīri intuitīvā līmenī, tāpēc uzreiz saprot, ja Anetei kas sāp vai nav tā, kā vajag. Tieši tādā veidā pirms pusotra gada tika diagnosticēts cukura diabēts, kas ģimenes ikdienā ieviesa jaunas būtiskas korekcijas. Lai gan sākotnēji tas sagādāja zināmas grūtības un sarežģījumus, Anete tam ir pielāgojusies un viņas stāvoklis ir uzlabojies, dzīve atgriezusies ierastajā režīmā.
Tā kā Anetes vecāki strādā, par meiteni ikdienā rūpējas auklīte. "Mums ir ļoti svarīgi, lai cilvēks, kuram diendienā uzticam savu meitiņu, būtu ne tikai pienācīgi apmācīts un nebaidītos no smagajām diagnozēm, bet arī parotaļātos ar viņu, samīļotu un paņemtu klēpī”, stāsta Anetes mamma Inga.
Gada sākumā ģimene pārcēlās uz jaunu, Anetei daudz piemērotāku dzīvesvietu citā pilsētā, tāpēc viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija atrast īsto auklīti, kas arī veiksmīgi ir izdevies. Anetes vecāki lūdz līdzcilvēku palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz 1 dienu nedēļā, lai vecāki varētu turpināt strādāt.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 5 mēnešu auklītes darba apmaksai. Anetes ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Anete ģimenei!

Начало проекта: 30.11.2018

проект o кончен: 09.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Детскaя реабилитация в Латвии

Бедным семьям с детьми

Свет нашей свободы!

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 137 373.00 €