Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,191.41 €

Palīdzība Anatolijam Kazlauskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anatolijam nepieciešamā summa saziedota.

Četrus gadus vecais Anatolijs ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisēns, viņam ir bērnības autisms ar psihiskās un valodas attīstības aizturi. Zēnam diagnoze tika uzstādīta trīs gadu vecumā.

Anatolijs nerunā, nespēj komunicēt un paust savas vajadzības. Savas vēlmes izsaka, ņemot vecākus pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt, sāk skaļi izrādīt emocijas. Nekontaktē ar citiem bērniem. Zēnam patīk laiku pavadīt vienatnē. Anatolijam ļoti patīk šūpoties, skatīties multfilmu “Cūciņa Pepa”, aplūkot grāmatas. Zēns apguvis ciparus no 1 līdz 10 un iemācījies salikt puzles no 40 gabaliņiem.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Anatolijam baseina apmeklēšanu un medicīnas centra apmeklēšanu Sanktpēterburgā. 

Anatolijam ir bijusi iespēja saņemt delfīnterapiju Minskas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas zēns ir palicis mierīgāks, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību, kas ir liels sasniegums. Sācis spēlēt bumbu. Psihiatrs  rekomendē zēnam turpināt delfīnterapijas kursus. 10.jūnijā Anatolijam jādodas uz atkārtotu delfīnterapijas kursu. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 6 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 650 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Anatolijam!

Начало проекта: 13.05.2019

проект o кончен: 30.05.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

#МыСМеса II – помоги детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Atkārtota palīdzība Sailai Rasai

Помощь Алексею Вирскулю

Помощь животным

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

654 367.01 €