Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,009.45 €

Dāvā smaidu Latvijas bērniem

Visgrūtāk pārvarēt nabadzības trauslo robežu ir ģimenēm ar bērniem un ģimenēm, kur ir tikai viens no vecākiem. Daudzas ģimenes pieradušās dzīvot pieticīgi, bet ja noticis, kas neparedzēts - slimība, darba zaudējums, tas var izvērsties par īstu katastrofu, jo nauda tam nav paredzēta. Un dažkārt, pēc pārtikas iegādes un komunālo maksājumu segšanas, līdzekļi higēnas precēm, arī zobu higēnai, nepietiek.

Speciālisti atzīst, ka Latvijā bērniem ir slikta zobu veselība, tādēļ Ziedot.lv sadarbībā ar Colgate, vēlas palīdzēt ģimenēm un bērniem smaidīt. Colgate uzdevums ir radīt pēc iespējas vairāk smaidu Latvijā, jo ikviens ir pelnījis smaidīt. Smaids spēj izkausēt sirdis, savienot cilvēkus un palīdz sasniegt mūsu sapņus.

Jaunā Colgate labdarības akcija norisināsies no 1. līdz 31.maijam visos veikalos Latvijā. Latvijas bērnu zobu un veselības uzlabošanai tiks ziedoti 3 centi no katra iegādātā Colgate produkta (zobu pastas, zobu sukas, mutes skalojamie līdzekļi) Latvijā.

Jo mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis nākotni, par kuru var smaidīt!

Dāvā smaidu Latvijas bērniem! Ar Colgate!

Начало проекта: 10.05.2019

проект o кончен: 10.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Для поддержки тяжело больных людей

Помощь Николаю Омельяну

Поможем спасти жизнь!

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

163 746.66 €