Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,775.36 €

Atbalsts Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa saziedota.

Timofejs piedzima grūtās dzemdībās, bet no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ka Timofejs neattīstās atbilstoši vecumam. Ārstu uzstādītā diagnoze – sekas pēc perinatālas CNS hipoksijas ar psihomotorās attīstības tempa aizturi. Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Diagnoze tika uzstādīta 1 gada un 3 mēnešu vecumā.

Pašlaik Timofejam ir četri gadiņi. Timofejs ir smaidīgs, sabiedrisks un emocionāls zēns. Zēns nerunā, nesēž, pārvietojas lienot pa grīdu, mēģina nostāties rāpus pozā. Neskatoties uz kustību  traucējumiem, zēnam ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli. Timofejam patīk viss jaunais, ļoti patīk zīmēt ar pirkstiņu krāsām, patīk pārlikt rotaļlietas, ļoti patīk mūzikas instrumenti.  

Timofeja māmiņa ļoti daudz nodarbojas ar zēnu mājās, izpildot fizioterapeita rekomendētos vingrojumus. Zēns regulāri apmeklē audiologopēdu, ergoterapiju un fizioterapiju. Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā reitterapiju, osteopātu, delfīnterapiju, baseina apmeklējumu.

Lai veicinātu zēna attīstību, nepieciešamas logopēda un ergoterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Timofejs varētu saņemt logopēda un ergoterapijas nodarbības vienu reizi nedēļā. Viena nodarbība maksā 21 eiro, kopā nepieciešami 1029 eiro.

Palīdzēsim Timofejam!

Начало проекта: 19.09.2019

проект o кончен: 11.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь бедствуюшим старикам

Бедным семьям с детьми

ДАЙ ПЯТЬ!

Ангел-хранитель ребенка

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

880 804.08 €