Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 120.00 €

Atbalsts Romānam Mastam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Romānam nepieciešamā summa delfīnterapijai saziedota.

Romāns piedzima septītajā grūtniecības mēnesī. Zēnam dzemdību laikā bija skābekļa trūkums un tas atstāja nopietnas sekas uz zēna tālāko attīstību.

Divu gadu vecumā vecāki ievēroja, ka Romāna uzvedība atšķiras no zēna vienaudžiem. Uz apkārtējiem trokšņiem zēns aizsedza ausis, nesaprata viņam dotos norādījumus. Romānam bija biežas histērijas lēkmes un zēns nerotaļājās ar citiem bērniem. Zēnam 4 gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze autisms.

Romāns līdz septiņu gadu vecumam nerunāja. Zēns jau vairākus gadus saņem ārstniecību Krievijas klīnikā, kas devusi labus rezultātus Romāna runas attīstībā. Veiktajai ārstniecībai ir milzīgs progress.

Pašlaik Romānam ir četrpadsmit gadi, joprojām ir runas traucējumi. Romāns runā, nevar pateikt tikai atsevišķus vārdus. Zēns nespēj kontrolēt savas emocijas, grūti veido saskarsmi ar apkārtējiem, grūti veido kontaktu ar vienaudžiem. Zēnam grūti padodas mācības skolā. Emocionālā stāvokļa uzlabošanai un runas attīstības veicināšanai, psihiatrs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā, uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu un ceļa izdevumu segšanai. Ģimene segs izmaksas par vīzām. Kopā nepieciešami 1500 eiro, no kuriem 434 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1066 eiro.

Palīdzēsim Romānam!

Начало проекта: 01.02.2019

проект o кончен: 04.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Василисе Любимовой

Для поддержки тяжело больных людей

Книжный старт

Помогите малышам!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

324 787.92 €