Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,317.50 €

Atbalsts Elīzai Ambrosovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elīzai nepieciešamā summa saziedota.

Septiņus gadus vecā Elīza ir smaidīga, komunikabla un aktīva meitene.  Meitenīte piedzimstot neelpoja. Neonatologs konstatēja daudz un dažādas veselības problēmas. Pirmie Elīzas dzīves gadi ir pagājuši ārstu vizītēs un dažādos izmeklējumos.

Elīzas ģimene velta milzum daudz pūļu, lai uzlabotu meitiņas funkcionālās spējas un attīstītu dažādas iemaņas. Elīza joprojām pārsvarā pārvietojas rāpojot, patstāvīgi nestaigā, tikai ar rollatoru vai pieturoties pie vienas rokas.

Tomēr pateicoties vairākiem rehabilitācijas kursiem Latvijā un ārvalstīs, ir uzlabojusies līdzsvara sajūta un koordinācija, un meitene pati jau var pāriet pāri istabai.  Elīza pati var piecelties kājās, pieturoties pie mēbelēm, pārvietojas brīvi uz sāniem pa virtuvi, pieturoties pie galda virsmas. Meitene kāpj pa kāpnēm, turoties pie rokas un kāpņu margas. Kāpšana uz augšu iet raitāk, bet uz leju iet grūtāk. Meitenei ļoti patīk „lasīt” grāmatas. Meitenes mīļākā animācijas filmiņa ir „Joka pēc alfabēts”.  Elīzai ļoti patīk atrasties sabiedrībā.

Pateicoties vairākiem delfīnterapijas kursiem, Elīza veido dažādas skaņas un zilbes, ir būtiski palielinājies meitenes zilbju krājums, aktīvāk komunicē, „strīdas”, čalo savā valodiņā. Elīza 3 reizes nedēļā apmeklē bērnudārzu Tukumā, kur notiek nodarbības pie logopēda un speciālā pedagoga, kā arī fizioterapija un masāža.

Lai Elīza kļūtu patstāvīgāka un varētu staigāt pati, meitenei jānodrošina intensīva rehabilitācija vairākas reizes gadā. Meitene apmeklē fizioterapiju, reitterapiju, ūdens procedūras un masāžu. Lai veicinātu valodas attīstību, uzmanības un koncentrēšanās spējas, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 12 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1354 eiro, no kuriem 321 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1033 eiro.

Palīdzēsim Elīzai!

Начало проекта: 28.01.2019

проект o кончен: 18.02.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем маленьким сердечкам

#МыСМеса II – помоги детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Palīdzība Renāram Mikum Pudovam

Palīdzība Sairai Riekstiņai

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

330 144.42 €