Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 45.00 €

Atbalsts Artūram Morītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artūram nepieciešamā summa saziedota.

Artūrs ir 12 gadus vecs zēns. Zēns ir pārdzīvojis trīs smagus asins izplūdumus galvā - otrajā dzīves mēnesī atklājās, ka puisēnam ir iedzimta galvas asinsvadu pataloģija. Divu mēnešu vecumā puisēnam tika ievietots šunts galviņā, lai puisēns izdzīvotu. 2.5 gados Artūram atkārtojās otrs asins izplūdums. Nekavējoties ārsti pieņēma lēmumu veikt asinsvadu balonizēšanu, bet operācijas laikā mazie asinsvadi neizturēja un plīsa no jauna paralizējot puisēna labo ķermeņa daļu. 

Artūrs no jauna mācījās turēt galvu, rāpot, no jauna mācījās staigāt. Pateicoties ziedotāju atbalstam zēns regulāri apmeklē ārstnieciskās nodarbības. Regulāri apmeklējot nodarbības ir panākts liels progress. Zēns staigā pats ar otozes palīdzību, palicis ir daudz stabilāks, runā īsiem teikumiem, uzlabojusies pašaprūpe. Artūrs ir iemācījies darīt daudz ikdienišķas lietas ar kreiso roku, jo labā roka joprojām ir ļoti spastiska. Zēns praktiski neizmanto labo roku.

Artūram ikdienā ir grūtības atpazīt un regulēt savas emocijas. Mēdz būt pēkšņas dusmu lēkmes, neapmierinātība, satraukumi, par kuriem zēns nevar izteikties vai lūgt palīdzību. Emociju regulācijas prasmju uzlabošana ir nepieciešama, lai Artūrs labāk veidotu komunikāciju un sadarbību ar klases biedriem, mājās un skolā spētu nomierināties vai lūgt pieaugušā palīdzību nepieciešamības gadījumā.

Zēns kļuvis daudz atvērtāks un draudzīgāks, ļoti patīk apmeklēt skolu un būt starp bērniem. Grūtības sagādā atmiņas traucējumi un mazais vārdu krājums. Šobrīd ir ļoti būtiski turpināt Artūra rehabilitācijas pasākumus, lai iepriekš grūti noietais ārstniecības ceļš nebūtu veltīgs. 

Artūra māmiņas mērķis ir izdarīt visu, lai nākotnē Artūrs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Līdz pilnīgai atveseļošanai ir ejams vēl ļoti tāls ceļš, bet ar līdzcilvēku atbalstu tas būs paveicams, un Mazais cīnītājs varēs piedalīties Lielajā dzīvē!

Artūra māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai 2019.gadā Artūrs varētu saņemt:

  • Defektologa-logopēda nodarbības 96 x 25 EUR - 2400 eiro;
  • ABA terapijas nodarbības 48 x 30 EUR – 1440 eiro;
  • Kognitīvi biheiviorālā terapija 20 x 40 EUR - 800 eiro.

Lai nodrošinātu Artūram rehabilitācijas pasākumus gadā kopā nepieciešami 4640 eiro no kuriem 111 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4529 eiro.

Palīdzēsim Artūram!

 Projektā veiktas izmaiņas 30.07.2019

Начало проекта: 08.01.2019

проект o кончен: 12.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Исполни мечту ребенка!

Namiņš bērniem

ДАЙ ПЯТЬ!

Стипендия от друзей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

891 888.07 €