Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 127.00 €

Palīdzība Viesturam Zariņam

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama Viesturam un viņa ģimenei. Viesturam ir 53 gadi, pēdējos divus gadus viņš cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Pērnā gada nogalē ļaundabīgu audzēju atklāja arī Viestura sievai Jolantai. Jolanta jau tuvākajā laikā uzsāks ārstniecību un, cerams, tā būs valsts apmaksāta. Sarežģītāka situācija ir Viestura gadījumā.

Zariņu ģimene lielāko daļu dzīves dzīvojuši Ogrē. Ģimenē izaudzināti četri fantastiski bērni. Vecākās meitas jau ir pieaugušas, taču jaunākajam dēlam ir vēl tikai 14 gadi. Viesturs strādājis paša izveidotā galdniecības uzņēmumā, gādājis par ģimenes nodrošināšanu. Viesturs vienmēr bijis aktīvs cilvēks – piekopis aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, rūpējies, lai bērniem būtu laba izglītība un iespējas nākotnē nostāties pašiem uz savām kājām. Draugi Viesturu raksturo kā izpalīdzīgu, draudzīgu un gaišu cilvēku. Viņš vienmēr bijis optimistisks, dzīvespriecīgs un ar neizmērojamām darba spējām. Taču šobrīd slimība viņu ir nolikusi uz pauzes un viņam nepieciešama palīdzība.

Kad Viesturam pirms diviem gadiem atklāja kakla vēzi 4. stadijā, viņš nenolaida rokas un uzsāka cīņu par savu izveseļošanos. Visu, ko piedāvāja Latvijas medicīna, Viesturs izmantoja un pacietīgi pārdzīvoja visas saņemtās smagās ķīmijterapijas, nenolaida rokas, kad tika atklātas metastāzes plaušās un cīnījās, lai arī tās tiktu uzveiktas. Viestura ģimene bija blakus nepārtraukti, un visi kopā pārvarēja gan grūtos brīžus, gan svinēja uzvaras. Pērn atklājās, ka agresīvais audzējs ir atradis jaunu vietu – pieauss dziedzeri.

Pēc nesen izietā ķīmijterapijas kursa, Viestura organisms ir ļoti novārdzināts, bet viņš ir apņēmības pilns cīnīties un izmantot katru iespēju, lai dzīvotu. Paralēli ārstniecībai Latvijā ģimene sāka meklēt ārstniecības iespējas ārzemēs. Šobrīd saņemts piedāvājums no Hallwang klīnikas Vācijā, kura, izskatot Viestura dokumentus, piedāvā 6 nedēļu ārstniecības kursu.  Kursa izmaksas ir ļoti augstas – 112032,55 eiro. Tā ir milzīga summa un ģimenei nav iespējas to apmaksāt, tāpēc viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Viesturam!

Начало проекта: 14.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поддержи сильных 2021

Бедным семьям с детьми

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 312.92 €