Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 185.00 €

Palīdzība Valērijai Širokovai

13 gadīgajai Valērijai agrā bērnībā uzstādīja diagnozi- organisks centrālās nervu sistēmas bojājums, kam līdzi nāca psihomotorās un valodas attīstības aizture. Valērijas vecāki nepadevās un uzsāka cīņu par meitiņas attīstību un fizisko spēju nostiprināšanu. Tika apmeklēti vairāki rehabilitācijas kursi Gaiļezerā, rehabilitācijas centrā “Vaivari”, kā arī Baltezera sanatorijā. Vislielākā mammas laime bija tad, kad Valērija sāka staigāt.. Meitene, pateicoties ziedotāju atbalstam, nu jau spēj skriet, lekt, viņai parādījies neliels vārdu krājums, kas ir liels brīnums un iedvesma ģimenei, ka apstāties nevar- ir jācīnās par lielāku progresu un attīstību. Šobrīd visi ģimenes ietaupījumu un ienākumi aiziet, lai nodrošinātu Valērijai logopēdu, speciālo pedagogu, psihologu, fizioterapeitu un baseina apmeklējumus. Lai Valērijas attīstība notiktu straujāk, ļoti nepieciešami divi delfīnterapijas kursi gadā Minskā, pēc kuriem ļoti uzlabojas meitenes runas prasmes, fiziskais stāvoklis un Valērija paliek daudz mierīgāka un nosvērtāka.

Ģimene ļoti lūdz mūsu atbalstu, jo diviem delfīnterapijas kursiem nepieciešami 2160 eiro, un ģimene šobrīd to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Valērijai!

 

Начало проекта: 12.03.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь животным

Помощь Давису Ламберту

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

POGA на колесах

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

828 831.35 €