Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,133.51 €

Palīdzība Nikolajam Kulibabam

Nikolajam no Rīgas ir 62 gadi, 34 gadus ilga laulība, izaudzināti 2 bērni un sagaidīti 5 mazbērni. Viņš ir tālbraucējs šoferis, brīvajā laikā Nikolajam patīk makšķerēt un darboties vasarnīcā, kaut ko pielabot un būvēt.

Pirms 4 gadiem Nikolajam parādījās stirpa kāju nieze un temperatūra. Atklājās, ka viņam ir Hodžkina slimība, kas ir ļaundabīga audzēja veids, kas primāri ietekmē limfātisko sistēmu. Pēc saņemtās ārstēšanās viņa stāvoklis uzlabojās, taču nu jau divas reizes slimība atkal ir atgriezusies.

Neskatoties uz saņemto augstu devu ķīmijterapiju, šoreiz slimība neatkāpjas. Ārstu konsīlijs Nikolajam ir nozīmējis medikamentu Brentuksimabu, kas jākombinē ar ķīmijterapiju. Tādos gadījumos kā Nikolajam to rekomendē arī starptautiskās vadlīnijas. Šis medikaments nav valsts apmaksāts. Nikolajs jūtas slikti, viņam ir paaugstināta temperatūra, nieze un svara zudums.

Nikolajam nozīmētas 3 Brentuksimaba ampulas, vienas ampulas cena ir 3281.60 eiro. Niklojam šādu līdzekļu nav, tādēļ šobrīd viņš lūdz palīdzību pirmās ampulas iegādei, lai uzsāktu ārstēšanos pēc iespējas ātrāk. 

Palīdzēsim Nikolajam!

Начало проекта: 12.06.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Viesturam Vīksnam

Помощь Орнеле Данченко

Помощь тяжело больным молодым людям

Ķepu Draugs

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

571 759.38 €