Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 200.00 €

Palīdzība Nikitam Pastuhovskim

Nikitam no Krāslavas ir 4 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms un runas aiztures traucējumi. Nikita dzima ļoti smagās dzemdībās un piedzīvojis lielu skābekļa badu. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autiskā spektra traucējumu dēļ, Nikitam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Nikita ļoti ātri sadusmojas, jo apkārtējie zēnu nesaprot, un tas rada puisēnam lielas emocijas. Zēns runā savā valodiņā, un, ja vēlas ko parādīt, izmanto rociņu, vai arī paņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Neskatoties uz visām zēna grūtībām, Nikita pārsvarā ir ļoti pozitīvs, enerģisks un aktīvs bērns.

Jau no mazotnes puisēns apmeklē dažādus speciālistus - ergoterapeitu, logopēdu, fizioterapeitu, masāžu. Divas reizes gadā Nikita apmeklē intensīvos rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā Vaivari. Mamma ļoti cer, ka ar laiku viņas dēls kļūs patstāvīgāks un spēs pats parūpēties par sevi. Speciālisti rekomendē ABA terapijas un audiologopēda nodarbības, kas ļoti palīdzētu zēna attīstības veicināšanā. ABA terapijas nodarbības nav valsts apmaksātas un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi, lai tās apmaksātu. Nikitas ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām veselam gadam nepieciešami EUR 4320.

Ģimene ļoti lūdz mūsu palīdzību ziedojumu piesaistei, lai Nikita varētu apmeklēt šīs nodarbības. Kopā mēs varam palīdzēt! Palīdzēsim Nikitam!

Начало проекта: 29.03.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Помощь животным

Uzzināt vairāk

Тихий ангел

Поможем малышам вырасти!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

528 196.92 €