Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,270.63 €

Palīdzība Kristeram Spandegam

Kristeram ir četri gadi, un viņš ir dzīvespriecīgs, draudzīgs un atvērts puisēns, kurš ļoti vēlas pats skriet un braukt ar divriteni. Diemžēl puisēna kājas ir pārāk vājas, lai to paveiktu, arī līdzsvars nav stabils, tādēļ ir daudz jāstrādā un jāvingro, lai kļūtu spēcīgāks.

Šobrīd Kristers sāk apzināties to, ka viņš nevar izdarīt to, ko viņa vienaudži, nevar to, ko viņa divgadīgā māsiņa. Reizēm zēns jūtas bezspēcīgs un sagrauts, ļoti pārdzīvo savu nevarēšanu, bet, neskatoties uz to, nekad nepadodas. Lai Kristers fiziski attīstītos viņam ir vajadzīgs lielāks spēks un palīdzība, jo tikai pirms gada puisēns ir spēris pirmos patstāvīgos soļus.

Kristera gaidību laikā viņa smadzenēs izveidojās vairāki asins izplūdumi, kuru rezultātā veidojās hidrocefālija (smadzenēs krājās ūdens). Pirmajā dzīves mēneša laikā viņa galvā tika ievietots šunts. Tā ir ierīce, kas izvada lieko šķidrumu no smadzenēm un neļauj tam tur krāties un smadzenes līdz ar to var normāli attīstīties. Asins izplūduma un ūdens krāšanās rezultātā smadzenes tika skartas un bojātas. Kristeriņam ir fiziskās attīstības traucējumi, gaitas, līdzsvara un kustību koordinācijas traucējumi. Kristers ļoti vēlas būt patstāvīgs, bet fiziskā nestabilitāte to viņam neļauj, tādēļ speciālisti rekomendē regulāri bez pārtraukumiem apmeklēt rehabilitācijas nodarbības. Gadā Kristera rehabilitācijai nepieciešami EUR 4320, kas ietver trīs intensīvus rehabilitācijas kursus.
Jūsu palīdzība ļaus Kristeram kļūst stiprākam un patstāvīgākam un vecāki ir ļoti pateicīgi par mūsu vēlmi palīdzēt mazajam censonim.

Kopā mēs varam sagādāt Kristeram skaistu un vērtīgu dāvanu! Kopā mums izdosies!

 

Начало проекта: 19.11.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Олегу Кузнецову

Помощь Даниилу Беспалову

Помощь Марте Бурмистровой

Помощь бедствуюшим старикам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 165 764.21 €