Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,185.00 €

Palīdzība Jānim Trūpam

28.07.2021. Jānis ir veiksmīgi nokļuvis Vācijā, ārsti veikuši dažādus izmeklējumus un noskaņoti optimistiski. Šobrīd ārsti nozīmējuši specifiskus vēža gēnu izmeklējumus, kas papildus izmaksās 21 000 eiro. Palīdzēsim!

23.07.2021. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, līdzekļi ārsniecības uzsākšanai ir saziedoti, rēķins Vācijas klīnikai ir apmaksāts un Jānis jau 24. jūlijā  dosies ceļā uz Vācijas klīniku! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, ja būs nepieciešams ārstniecību turpināt vai citiem smagi slimiem cilvēkiem.  

Jānim no Rīgas ir 33 gadi. Pirms 3 gadiem sava drauga kāzās viņš iepazinās ar savu nākamo sievu Santu, pirms gada abi apprecējās, šogad ģimenē sagaidīts mazulītis. Diemžēl jaunās ģimenes prieku un rūpes aizēno Jāņa pēkšņā saslimšana.

Pirms 5 gadiem Jānim galvā tika atklāts 5 cm veidojums, tas tika izoperēts, apstarots. Jānis veiksmīgi atveseļojās, katru gadu tika veiktas veselības pārbaudes, kas neko sliktu neuzrādīja. Šī gada jūnijā Jānis sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, audzēja ārstēšanu nepiedāvājot Jāņa smagā stāvokļa dēļ.    

Jānis vienmēr bijis aktīvs, dzīvespriecīgs, labsirdīgs un izpalīdzīgs cilvēks. Viņš strādāja ziedu bāzē, ikdienu iepriecinot cilvēkus ar skaistiem ziediem. Grūti noticēt un samierināties, ka ārstēšanas iespēju nav.  Ģimene ir atradusi iespēju konsultēties un ārstēties Hallwang klīnikā Vācijā, kur piedāvā gan papildus izmeklējumus, gan imūnterapiju. Šobrīd plānotās ārstniecības izmaksas ir 57 465,10 eiro. Klīnika gatava Jāni uzņemt tiklīdz tiek samaksāti 80% no summas. Ceļa un uzturēšanās izdevumus ģimene segs paši, taču apmaksāt šādu ārstniecību nav viņu spēkos, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim!

Начало проекта: 22.07.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

#Не молчи!

Исполним мечту детей вместе с City Bee!

Помощь Стелле Мартини

Помощь Назарию Пегасову

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 220 533.52 €