Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,283.22 €

Palīdzība Ilonai Petuškovai

Ilonai no Balviem ir 44 gadi. Pēdējos 14 gadus viņa ir strādājusi par pavāru, kas ir gan Ilonas darbs, gan vaļasprieks. Pirms vairāk nekā diviem gadiem viņai iekoda ērce, kā rezultātā viņa saslima ar ērču encefalītu.

Pirmās slimības nedēļas Ilona neatceras, vairākas dienas viņa bija ievadīta komā. Cerības bija mazas, tomēr Ilonai paveicās četru mēnešu laikā piecelties no slimības gultas, staigāt un pašai sevi aprūpēt. Tomēr negaidīti pārstāja darboties labās rokas 3 pirksti un viņa vairs nespēja noturēt galvu. Lai arī Ilonai tika nodrošināta regulāra rehabilitācija, pēc neilga laika pārstāja darboties arī kreisā roka. Šobrīd Ilona vairs nespēj pati par sevi parūpēties un viņai nepieciešam līdzcilvēku palīdzība.

Lai aizdzītu skumjas Ilona skatās kulinārijas raidījumus un sapņo pati atgriezties pie saimniekošanas virtuvē. Ilonas lielākais sapnis ir turēt savās rokās nesen dzimušo mazdēliņu. Lai sapnim pietuvinātos nepieciešama regulāra rehabilitācija, ko diemžēl ar savu invaliditātes pensiju un vīra minimālo algu ģimene nevar. Ilonai tuvākā gada laikā nepieciešamas 40 fizioterapijas un reitterapijas nodarbības, katra no tām maksā 18 eiro, kopā 1440 eiro.

Palīdzēsim Ilonai!

Начало проекта: 04.11.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мама, я тебя люблю!

Помощь по уходу для Карлы Кругликовой

Ангел-хранитель ребенка

Книжный старт

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

966 581.63 €