Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 270.00 €

Palīdzība Anastasijai Koloskovai

Anastasijai ir 18 gadi, viņai kopš dzimšanas ir reta un ļoti smaga diagnoze Volfa – Hiršhorna sindroms. Meitene nestaigā, nespēj pati paēst, ne apģērbties. Lai arī viņa nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņai patīk atrasties starp bērniem. Ikdienā viņai patīk savā nodabā spēlēties ar rotaļlietām, klausīties mūziku. Ar pieaugušā palīdzību var pārvietoties nelielus attālumus.

Lai uzlabotu Anastasijas veselības stāvokli, ir nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Rehabilitācija sanatorijā stiprina meitenes imunitāti un samazinās saslimšanas ar elpošanas ceļu slimībām. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Anastasijai ir bijusi iespēja apmeklēt delfīnterapijas kursu Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitenei uzlabojās psihoemocionālais stāvoklis, vieglāk kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Meitenei ir interese par apkārt notiekošo. Anastasija labāk orientējas telpā, uzlabojas garastāvoklis, vispārējais tonuss, kā arī kustību aktivitāte. Meitene ir pilnībā jāaprūpē un nepārtraukti jāpieskata. Anastasija dzīvo divatā ar mammu Janīnu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Anastasija varētu saņemt:

  • Osteopātisko ārstniecību – 360 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu centrā „Tērvete” – 800 eiro;
  • Delfīnterapiju un ar to saistītos izdevumus – 2100 eiro;
  • Rehabilitācija  RC “Jaunķemeri”  - 300 eiro.

Lai nodrošinātu Anastasijai ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3560 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

Начало проекта: 14.02.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Deividam Grisenko

Поможем спасти жизнь!

Поможем малышам вырасти!

M3SA - помогите детям выздороветь

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

740 262.83 €