Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 10.00 €

Palīdzība Aleksandras Šiklovas aprūpē

Aleksandrai ir 12 gadi. Meitenei ir smaga saslimšana, kas saistīta ar 19.hromosomas izmaiņām. Slimības rezultātā meitenei ir nestabila gaita, haotiskas kustības, nespēja kontrolēt sīko motoriku, garīga atpalicība, hiperaktivitāte, uzmanības nenoturīgums un pašagresija. Viņai ir tendence darīt pāri sev pašai, nodarot smagus fiziskus bojājumus: kost rokās, savainot pirkstus, noplēšot nagus, uzliet karstu ūdeni. Aleksandru ne uz mirkli nedrīkst atstāt vienu, arī ārpus mājas viņa jāpieskata, lai neaizbēg. Tā kā Aleksandrai ir  ārkārtīgi liela hiperaktivitāte, viņas uzturēšanās sabiedriskās vietās ir ierobežota. Viņa ikdienā  apmeklē skolu un logopēda nodarbības, bet ātri nogurst un krīt histērijā. Būdama hiperaktīva, nespēj kontrolēt savas emocijas un līdz ar to gandrīz visu laiku viņa pavada mājās.

Puslīdz mierīga Aleksandra ir tikai tad, ja ir ar kādu “aci pret aci”. Tā ir liela slodze ikdienā meitai to nodrošināt. Tādēļ liels atbalsts ir auklīte Aija, kura jau gadus  atvieglo ģimenes ikdienu pieskatot smagi slimo meiteni. Auklītes palīdzība dod Aleksandras vecākiem iespēju strādāt, atpūsties un pavadīt laiku ar pārējiem ģimenes bērniem.

Aleksandras ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Aleksandras ģimenei!

Начало проекта: 17.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Для поддержки тяжело больных людей

Поддержkа детей с особыми требованиями

Помощь Виктории Кейше

Помощь пациентам с меланомой

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

148 360.82 €