Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 61.00 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Aleksandrs ir 17 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Zēns piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīgā atpalicība. Nav aprakstāma Aleksandra ģimenes mīlestība un gādība par savu dēlu. Ģimene dara visu iespējamo, lai viņu Aleksandrs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Katrs Aleksandra sasniegums ir viņa ģimenes lielākā laime un prieks. Zēns sāka runāt tikai 7 gados, un viņu saprata tikai mamma, bet ar lielu darbu un speciālistu palīdzību Aleksandrs runā, uzdod jautājumus un spēj piedalīties sarunā ar apkārtējiem.

Lai arī progress ar katru gadu ir liels, apstāties nedrīkst, un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai viņi kopā varētu doties pretī jauniem sasniegumiem nākamajā gadā. Aleksandram ļoti nepieciešamas regulāras logopēda - defektologa nodarbības, rehabilitācijas kurss “Jaunķemeros”, kā arī vairākas reizes gadā osteopāta konsultācijas. Aleksandram ir muguras problēmas, tādēļ rehabilitācija ir ļoti būtiska, lai atvieglotu puiša sāpes mugurā un trenētu tās muskulatūru. Aleksandra rehabilitācijai gadā nepieciešami 2120 eiro, no kuriem 777 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1343 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo izdevumi, dzīvojot kopā ar Aleksandru, ir ļoti lieli.

Palīdzēsim Aleksandram sasniegt viņa uzstādītos mērķus un palīdzēsim viņa mīļajai un gādīgajai ģimenei. Tikai kopā mums tas izdosies!

 

Начало проекта: 14.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Исполни мечту ребенка!

Palīdzība Viesturam Zariņam

Помощь Каспару Домбровскому

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 246.92 €