Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,187.12 €

Palīdzi vismazākajiem iejusties pasaulē!

Specializētie krēsli ir nozīmīga jaundzimušo intensīvās terapijas sastāvdaļa, jo tie ļauj īstenot “Ķengura metodi”. Tā ir starptautiski atzīta metode priekšlaikus dzimušu bērniņu aprūpē, veidojot “āda-āda” kontaktu starp mazuli un viņa vecāku. Kailu bērniņu uzliek uz mammas vai tēta atsegtām krūtīm, veidojot “āda-āda” kontaktu, muguru pārklājot ar sedziņu. Bērniņu šādā pozīcijā tur no 20 minūtēm līdz pat 4 stundām katru dienu, tādēļ ir svarīgi, lai krēsli būtu ērti, droši un viegli kopjami. Ir pierādīts, ka mazulim guļot uz vecāka krūtīm nomierinās sirdsdarbība un uzlabojas elpošana. “Ķengura metode” veicina mazulīša adaptēšanos vidē un kļūšanu patstāvīgam, turklāt dod iespēju veidot emocionālo kontaktu vecākiem un mazulim, kurš vēl ir par mazu, lai dotos līdzi uz mājām.

Dzemdību nama fonds darbojas kopš 2019.gada un darbības laikā ir paveikti nozīmīgi un svarīgi projekti!

Palīdzēsim vismazākajiem iejusties pasaulē!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Начало проекта: 30.04.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь во время чрезвычайной ситуации Covid-19!

POGA на колесах

Помощь животным

Uzzināt vairāk

Любовь к чтению

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

717 116.78 €