Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 66.00 €

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Dzīvnieki nonāk patversmē “OTRĀ MĀJA” dažādu iemeslu dēļ. Dažus no tiem izmet bezatbildīgi saimnieki, citi sāk klaiņot pēc saimnieku nāves, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrast atpakaļceļu uz mājām. Daugavpils dzīvnieku patversmē "OTRĀ MĀJA" nonākušie kaķi un suņi uzturās patversmē līdz pat brīdim, kad dzīvniekiem tiek atrastas jaunas mājas. 

Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki te justos pēc iespējas labāk un ērtāk. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti. Reģistrējot jaunu saimnieku vai atgriežot suņi vai kaķi tā iepriekšējam saimniekam, tas tiek reģistrēts Latvijas datu bāzē.

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē “Otrā māja” lielākoties ir iespējama, tikai pateicoties līdzjūtīgo cilvēku atbalstam! Lai gan tiek darīts viss, kas iespējams, lai atrastu jaunas mājas, ne visos gadījumos tas izdodas ātri. Un arī "jauno" dzīvnieku ir tikpat daudz, kā to, kas dodas uz jaunajām mājām. 

Patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. Viena suņa barošana un aprūpe dienā izmaksā vidēji 4.50 EUR, kaķa- 2.50 EUR/dienā. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti dzīvnieku barības iegādei, aprīkojuma iegādei, veterinārmedicīnas izdevumi segšanai, malkas iegādei, komunālo izdevumu segšanai, kā arī kancelejas preču iegādei. 

Ziedot iespējams, arī dodoties ciemos uz patversmi. Dzīvniekus iepriecinās konservi un sausā barība, jaunas vai lietotas pastaigu pavadas un kakla siksnas, segas, palagi un dvieļi. Patversmi iespējams atbalstīt, arī vedot malku vai briketes.

Informācija par patversmi: https://www.otramaja.lv/lv/

 

Начало проекта: 29.04.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Книжный старт

Социальный проект МОСТ (TILTS)

Поможем спасти жизнь!

Stiprini stipros (Поддержи сильных)

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

725 045.64 €