Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 117.00 €

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Uldis no Cēsīm ir pacientu iemīļots ģimenes ārsts ar 35 gadu stāžu un vēl aizvien iespēju robežās strādā savā pirmajā prakses vietā – Skujenē, kā arī Kaives un Taurenes pagastos. Uldis atzīst, ka savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas, nežēlojot savu veselību un neskaitot darba stundas. Ģimenē viņš ir mīļš vīrs un tētis pieciem bērniem - divi bērni jau pieauguši, trīs nepilngadīgi, jaunākajam četri gadiņi.

Slimība nešķiro, tā skar arī mediķus. Uldis jau trešo gadu cīnās ar nieru vēzi. Viņš pārcietis smagu operāciju un izgājis vairākus ķīmijterapijas kursus. Pērn ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Opdivo, kas nav valsts apmaksāts, bet saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām rekomendēts tādos gadījumos kā Uldim.  Vienas devas izmaksas ir 5521,60 eiro, par saziedotajiem līdzekļiem Uldis ārstējas jau pusgadu, rezultāti ir ļoti labi.  Ulda ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē vēl 14031,48 eiro apmērā nepilnām trīs devām. 

Palīdzēsim Uldim!

Начало проекта: 12.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Помощь Гунтару Лачкоку

Бедным семьям с детьми

Помощь Марите Медине-Букне

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 302.92 €