Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 81.00 €

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Kristīnai no Olaines bija tikai 25 gadi, kad neilgi pēc otrā dēliņa piedzimšanas viņai atklāja krūts vēzi. Ir pagājuši gandrīz seši gadi, Kristīna ir pārcietusi operāciju un vairākas ķīmijterapijas, zaudējusi savus skaistos garos matus, pieņēmusi, ka var būs skaista arī bez matiem.

Mati atauga un slimību uz kādu laiku bija izdevies uzveikt. Tomēr pirms kāda laika slimība atgriezās ar metastāzēm plaušās. Kristīna turpināja ārstēties, audzināt savus nu jau 5 un 11 gadus vecos dēlus, strādāt iepriecinot cilvēkus svētkos ar krāsainiem baloniem un savā skaistumkopšanas salonā. Slimības saasinājuma brīdī Kristīna pat izveidoja labdarības akciju “Jaunā es”, sniedzot bezmaksas skaistumkopšanu citām vēža slimniecēm. Tādējādi viņa aicināja sievietes nepadoties cīņā ar slimību, parūpēties par sevi un ieraudzīt, ka ikviena sieviete var būt skaista neatkarīgi no diagnozes.  

Tomēr šobrīd palīdzība ir nepieciešama pašai Kristīnai. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles Kadcyla, kas nav valsts apmaksātas, individuālo kompensāciju Nacionālais veselības diesnts ir atteicis. Ik pēc 6 nedēļām to iegādei nepieciešami 3726,13 eiro. Kristīnei pērn tika nozīmēti 8 zāļu kursi, kuru iegādei šobrīd trūkst vēl 14 535,24 eiro. Šādi līdzekļi ģimenei nav, tādēļ Kristīna lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Kristīnai!

Начало проекта: 05.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поддержи сильных 2021

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Помощь Владасу Канисавскому

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 266.92 €