Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 87.00 €

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

“Gribētu teikt, ka savas dzīves laikā esmu sasniegusi diezgan daudz, bet ticu, ka priekšā vēl daudzas virsotnes, kuras jāsasniedz,“ tā savu palīdzības lūgumu sāk 30 gadus jaunā Anda no Rīgas.

Viņa ir pirmsskolas un sākumsskolas skolotāja ar maģistra grādu – logopēdijā. Viena no lielākajām Andas dzīves sirdslietām kopš 3 gadu vecuma, ir dziedāšana. Jau vairāk kā 10 gadus Anda dziedājusi  RTU korī “Vivere”. Diemžēl, nu jau vairāk kā divus gadus, Andai ir nācies paņemt pauzi no visa ierastā smagas onkoloģiskas slimības dēļ. “Iespējams man vajadzēja atpūsties no ierastā skrējiena, padomāt par sevi, bet nebiju domājusi, ka tas notiks šādā veidā. Protams, dzīve nav apstājusies, tā turpinās, tikai iegājusi citā ritmā un ar pavisam citu skatu uz lietām. Šajā laikā esmu ļoti daudz laika veltījusi sev, lasot grāmatas, dodoties garās pastaigās, kārtīgāk iepazinusi Imantas mežu un atklājusi takas, pa kurām nokļūt Babītē. Mani zibens novedēji ir jūra un grupas “Prāta Vētra” mūzika, “ atklāj Anda un atzīst, ka šobrīd emocionāli grūtākais ir apzināties, ka saviem spēkiem nebūs iespējams iegādāties tik ļoti nepieciešamās zāles.

Ārstu konsīlijs Andai nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparibum, kas ik mēnesi izmaksā 4722,74 eiro. Valsts šo medikamantu šobrīd neapmaksā, arī individuālajā medikamenta kompensācija Nacionālajā veselības dienestā viņai ir atteikta. Anda uzsākusi tiesvedību ar valsti. Lai pabeigtu pērn uzsākto uz 12 mēnešiem noteikto ārstniecības kursu nepieciešami vēl 11 511,38 eiro. Tādas summas jaunajai sievietei nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Andai!

Начало проекта: 05.01.2022

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Гунтару Лачкоку

Поможем маленьким сердечкам

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Бедным семьям с детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 272.92 €