Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,830.24 €

Atbalsts Dominikam Ceram

Dominiks ir 10 gadus vecs zēns, kuram ir autiska spektra traucējumi, garīgā atpalicība. Līdz divu gadu vecumam zēna attīstība noritējusi labi. Divu gadu vecumā zēnam strauji pazuda valoda, parādījās stereotipiskas kustības (visu dienu varēja skraidīt no vienas istabas stūra uz otru, sēžot uz vietas bezgalīgi šūpojās). Novērojot šīs izpausmes zēna vecāki vērsās pie psihiatra, sākās veselības izmeklējumi un pēc pārbaudēm ārsti zēnam uzstādīja diagnozi – atipisks autisms. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Dominikam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam ievērojami uzlabojās komunikācijas spējas un runa, kas pozitīvi ietekmēja skolas gaitas. Papildus mācībām skolā Dominiks apmeklē psihologa nodarbības, baseina apmeklējumu un vingrošanas skolas apmeklēšanu. Ģimene izmanto visas iespējas, lai veicinātu Dominika attīstību. Psihoemocionālā stāvokļa un runas attīstības veicināšanai Dominikam tiek rekomendēts atkārtots delfīnterapijas kurss.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1140 eiro, no kuriem 224 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 916 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un uzturēšanās izdevumus.

Palīdzēsim Dominikam!

Начало проекта: 01.02.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мама, я тебя люблю!

#МыСМеса II – помоги детям выздороветь

Uzzināt vairāk

Помощь Реймосу Блуму

Поможем маленьким сердечкам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

260 074.65 €